nazir7485 nazir7485 04-04-2017 Mathematics contestada ms. smith sells gourmet baked goods to local specialty shops. she wants to offer a new product this fall. elegant chocolate cake will cost her $ 20.00 each to produce rich toffee cake will cost 15% more. What is the production cost for Rich Toffee Cake?