ariana4723
ariana4723
01-12-2021
Mathematics
contestada
Please help me solve this ASAP!
Respuesta :
Nickname1234919
Nickname1234919
01-12-2021
Answer:
Translation 2 units up and 4 units to the left.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 69+ )
Otras preguntas
7 apples cost 4.55 dollars how much do 9 apples cost
what is 8.75 million divided by 456,420
If we cut ________ the neighbor's yard, we'll get to timmy's house much faster. my answer: a. threw b. through c. thorough
what is 0.8 of 120 really hard and i need an answer for today
Which selection is a characteristic of both living and non-living things
why did cartographer had artistic pictures like angels to their Maps
When an activist decides to use a song, speech, or video to communicate his message, he is using ________________________ to reach his audience.
Breakfast-skippers commonly struggle more with ______________ than do breakfast eaters. a. muscle exhaustion b. body fatness c. iron deficiency d. hypertens
most offshore drilling occurs where?
may someone help me out with this