bosh33
contestada

4. A case of 12 peanut snacks costs
$3.60. At that rate, how much would a
case of 40 peanut snacks cost?
Answer quick PLZZ no website

Respuesta :

Answer:

It would cost $40

Answer:

£40

Step-by-step explanation:

hope this help! :)

have a good day

Otras preguntas