Use the blank table to help determine the answer to the question below.

If bananas cost $0.45 each, how much will 9 bananas cost in all?

Use the blank table to help determine the answer to the question below If bananas cost 045 each how much will 9 bananas cost in all class=

Respuesta :

Answer:

$4.05 for all nine bananas.

Answer:

The total cost 9 bananas is $4.05