716868
716868
01-02-2021
Mathematics
contestada
i need help asap please and thank you
Respuesta :
jacobcsontos
jacobcsontos
01-02-2021
Answer: the mean of the sample is 3.25 and the difference is 0.75
Step-by-step explanation:
Answer Link
baylee32906
baylee32906
01-02-2021
Question one - 3.25
Question 2 - 0.75
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 67+ )
Otras preguntas
There are 13 bagels in a baker's dozen. Hillary,Mark, and Tam share the bagels equally. Will each friend get more than or fewer than 4 whole bagels? Explain.
what is a perfect square trinomial
I need the answer because I have finals tomorrow
A 9-kilogram bag of cement costs $12.22. What is the unit price, rounded to the nearest cent
A 3-gallon jug of water costs $19.68. What is the price per cup?
"Summer Shower"By Emily DickinsonA Drop fell on the Apple Tree - Another - on the Roof - A Half a Dozen kissed the Eaves - And made the Gables laugh - A few wen
f(x) = x2 – 3x – 2 is shifted 4 units right. The result is g(x). What is g(x)?
The mechanism for preventing traffic that is perceived to be dangerous to the network is known as a a0.
What is the volume of the sphere with a radios of 3inches using 3.14 pie
Which sentence correctly uses parallel structure? 1. The doctor recommends resting for a week and that you eat low-fat food at regular intervals. 2. I want to f