7o2jordan
7o2jordan
04-01-2021
Mathematics
contestada
I need help ASAP plz help
Respuesta :
shantanudover
shantanudover
04-01-2021
Answer:
8:4
7:3
Step-by-step explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 73+ )
Otras preguntas
how many times can 19,043 go into 100
13. This diagram shows which cellular process? a. Replication b. Transcription C. Translation d. Mutation
Can someone please help me
7. I sell cookies for $2 and muffins for $5. Yesterday, I made $35. I sold a total of 13 items. How many of each did I sell?
what is the cost of 1 pound of pears?
As a business owner, why would understanding the basic accounting equation be important?
Pls help me with my homework
Need help asap pic included
American History AIR Historians evaluate the credibility of sources using a number of criteria. What is one of the criteria that historians consider? (1) the ca
Question 1 8 pts You are shopping at Math-Mart and your total purchase is $80. What is the total cost if the tax rate is 8%?