Respuesta :
Answer:
$7.99
Step-by-step explanation:
Just divide by 2 so you'll get the price for each pound(unit price) = 7.99 dollars.
Answer:
$7.99
Step-by-step explanation:
Just divide by 2 so you'll get the price for each pound(unit price) = 7.99 dollars.