jasminecalbri
jasminecalbri
03-09-2020
Mathematics
contestada
Can you help me please
Respuesta :
Fatma2020
Fatma2020
08-09-2020
Answer:
what is your question ? and where are these points that you are talking about?
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 75+ )
Otras preguntas
Whats a good Hook sentence for the book the Crucible by Arthur Miller about mass hysteria?
What can you infer about Sergei's character based on the way he uses his first two wishes?
How would you solve this problem?
What is the value of x? 14 - x = 21 x = ?
A package of 5 pairs of gloves costs $29.45. What is the unit price of a pair of gloves? is it $5.89per pair?
A car travels 15 kilometers west in 10 minutes. After reaching the destination, the car travels back to the starting point, again taking 5 minutes. What is the
An ice company charged $3.40 for 4 bags of ice. if a convenience store bought 6 bags of ice how much would it have cost them?
What's the square root of 0.4 repeating
the table shows ordered pairs of the function y=8-2x, when x=8,the value of y is
Choose the type of analogy used in this sentence: Water is to moisten as spade is to dig